TRADING

Wystarczy wpisać: kwotę zaciągniętego kredytu, na ile był rat i jaka jest wysokość miesięcznej raty. Kalkulator pokaże Ci jaką kwotę PRZEPŁACASZ za swój kredyt i ile możesz odzyskać, dzięki refinansowaniu czyli zamianie na tańszy

Sprawdź, ile przepłacasz za kredyt i skorzystaj z lepszej oferty!

Kwota zaciągniętego kredytu:
Liczba rat:
Kwota raty:
Całkowita kwota do spłaty:

Nasza oferta kredytu:
Oprocentowanie:
Prowizja:
Liczba rat:
Rata:
Całkowita kwota do spłaty:

Wyliczenia kalkulatora maja charakter szacunkowy i nie stanowią oferty kredytowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Refinansowanie kredytu to nic innego jak przeniesienie zobowiązania do innego Banku. W praktyce polega to na tym, że Bank udzielający nowego tańszego kredytu, spłaca zobowiązanie klienta w poprzednim Banku, które było zaciągnięte na gorszych warunkach, a reszta pieniędzy trafia do kieszeni klienta i może być przeznaczona na dowolny cel.

Dlaczego zatem warto rozważyć refinansowanie kredytu?

Refinansowanie to bardzo dobry sposób na zarządzanie swoimi pieniędzmi. Możesz poprawić warunki posiadanego już zobowiązania lub skonsolidować wszystkie swoje pożyczki i co miesiąc oszczędzać więcej.

Jeżeli obecny kredyt zaciągnięty jest z wysoką prowizją, niepotrzebnym ubezpieczeniem i do tego z mało opłacalnym oprocentowaniem, to należy porozmawiać z Ekspertem i znaleźć korzystniejsze rozwiązania i odzyskać sporą kwotę pieniędzy.

Rata i okres spłaty pozostają bez zmian a Tobie dzięki nowej korzystniejszej ofercie wpada do portfela nawet kilka tysięcy złotych.

Przykład:

Obecna pożyczka

Kwota zaciągniętego kredytu : 30000 zł

Liczba rat do spłaty:  60

Kwota raty:  680zł

Całkowita kwota do spłaty:  40800zł

Znaleziona nowa oferta refinansowania posiadanej pożyczki

Kwota lepszego kredytu: (30000zł +4311zł) = 34311zł

Liczba rat pozostałych do spłaty:  60

Kwota jednej raty:  680 zł

Całkowita kwota do spłaty:   40800 zł

W tym przypadku rata kredytu jest taka sama jak wcześniej czyli 680zł i okres kredytowania ten sam 60 miesięcy. Kwota nowego kredytu 34311 złotych wystarcza jednak na pokrycie wcześniejszego zobowiązania 30000 złotych i zostaje Nam jeszcze 4311 złotych.

Jeżeli znajdziesz lepszą ofertę kredytową od posiadanego już zobowiązania np. bez prowizji i ubezpieczenia, to możesz spokojnie spróbować refinansowania niekorzystnego kredytu.

Dla dokładnego wyliczenia korzyści jakie możesz osiągnąć dzięki refinansowaniu zapraszamy do kontaktu z Naszym Ekspertem Finansowym

Nasz Ekspert sprawdzi, czy Twoje zobowiązanie nadaje się do refinansowania i możesz odzyskać znaczną część kosztów.

Masz pytania? Zadzwoń